Matsalsgrupp Carl Malmsten "Ambassadör"

Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten
Matsalsgrupp Carl Malmsten

Klubbat för:

9 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATBORD, MATSTOLAR, 4 st., KARMSTOLAR 2 st., "Ambassadör" respektive "Nya Gullheden", design Carl Malmsten, valnöt, bestående av matbord med 3 iläggsskivor varav 2 med sarg, 2 karmstolar, 4 stolar med lösa sitsar, bordets höjd ca 74, stolars sitthöjd ca 45 cm, brännmärkta

Bruksslitage, bord med smärre fanérskador, sitsar med enstaka fläckar

290865

2015-02-06