Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
ERICSON, Åke (född 1962): Fisherman, Nordkorea, signerad, daterad och numrerad på baksidan Åke Ericson 2006, 5/5 +1AP, c-print 67x100 cm.
290869
2015-02-06
Gör en kostnadsfri värdering här