Åke Ericson fotografi

Åke Ericson fotografi
Åke Ericson fotografi
Åke Ericson fotografi
Åke Ericson fotografi

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ERICSON, Åke (född 1962): Fisherman, Nordkorea, signerad, daterad och numrerad på baksidan Åke Ericson 2006, 5/5 +1AP, c-print 67x100 cm.

290869

2015-02-06