Lotte Laserstein oljemålning
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
LASERSTEIN, Lotte (1898-1993): Porträtt av docent Anders Karlén, signerad Lotte Laserstein, olja på duk, ca 46x35 cm
UTSTÄLLD: Hedersutställningen i Sturesalen på Kalmars slott 25 maj - 1 september 1991
290897
2015-02-06