Lotte Laserstein oljemålning

Lotte Laserstein oljemålning
Lotte Laserstein oljemålning

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

LASERSTEIN, Lotte (1898-1993): Porträtt av docent Anders Karlén, signerad Lotte Laserstein, olja på duk, ca 46x35 cm
UTSTÄLLD: Hedersutställningen i Sturesalen på Kalmars slott 25 maj - 1 september 1991

290897

2015-02-06