Lotte Laserstein oljemålning

Lotte Laserstein oljemålning
Lotte Laserstein oljemålning
Lotte Laserstein oljemålning
Lotte Laserstein oljemålning

Klubbat för:

33 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

LASERSTEIN, Lotte (1898-1993): Porträtt av Madeleine "Dete" Jaraczewski, signerad Lotte Laserstein, olja på pannå, ca 72x50 cm
Enligt uppgift var Lotte Laserstein gudmor till Madeleine Jaraczewskis dotter Petra

290902

2015-02-06