HERLOW-SVENSSON, Bertil - väggobjekt

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTIL HERLOW-SVENSSON (1929-2012): Relief, daterad på baksidan med texten Skiss Multi-66, aluminium och bemålat trä, 30x30 cm

Trasiga trådar, slitage

290911

2015-03-21