Barnmöbler

Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler
Barnmöbler

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIVBORD med STOL, för barn, 1900-talets första hälft, bemålade, låda i sarg, beslag i mässing, bordets höjd ca 61, 74x42 cm, nyckel saknas

Omarbetat, skador

290946

2015-02-06