Ute Mertens

Ute Mertens
Ute Mertens
Ute Mertens
Ute Mertens

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 500 SEK

UTE MERTENS, (Tyskland, 1937-1996): Vallmo, signerad Ute Mertens, färgoffset efter akvarell, 62x91 cm

290956

2015-02-06