Adolf Baumgartner-Stoiloff

Adolf Baumgartner-Stoiloff
Adolf Baumgartner-Stoiloff
Adolf Baumgartner-Stoiloff
Adolf Baumgartner-Stoiloff
Adolf Baumgartner-Stoiloff
Adolf Baumgartner-Stoiloff
Adolf Baumgartner-Stoiloff
Adolf Baumgartner-Stoiloff

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

18 000 SEK

ADOLF BAUMGARTNER-STOILOFF Adolf (1850-1924): Ridande kosacker, signerad, olja på duk, dukmått ca 70x106 cm

Dukskada

290979

2015-02-06