Gerard Titus-Carmel etsning

Gerard Titus-Carmel etsning
Gerard Titus-Carmel etsning
Gerard Titus-Carmel etsning
Gerard Titus-Carmel etsning

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TITUS-CARMEL, Gerard (Frankrike, född 1942): "Altération I", signerad, daterad och numrerad G. Titus-Carmel 1972, e.a. Etsning, 52,5 x 52,5 cm.
PROVENIENS: Galleriet, Lund

290996

2015-02-18