Gustaf Fjaestad, akvarell

Gustaf Fjaestad, akvarell
Gustaf Fjaestad, akvarell
Gustaf Fjaestad, akvarell
Gustaf Fjaestad, akvarell

Klubbat för:

14 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

FJAESTAD, Gustaf (1868-1948): Skärgårdslandskap med talldunge, signerad G Fjaestad, akvarell, 45 x 54. Påskrift av konstnären i rödkrita på baksidan.

291004

2015-02-06