Einar Wallquist akvarell

Einar Wallquist akvarell
Einar Wallquist akvarell
Einar Wallquist akvarell
Einar Wallquist akvarell

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

WALLQUIST, Einar (1896-1985): Fjällandskap, signerad och daterad Einar Wallquist -82, akvarell, 25x35 cm

291014

2015-02-06