Karin Mamma Andersson Nattfly träsnitt

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

6 000 SEK

ANDERSSON, Karin Mamma (Född 1962): "Nattfly", signerad Karin Mamma Andersson, numrerad 340/500, träsnitt, 35x44 cm

291022

2015-02-10