John Stenborg oljemålning

John Stenborg oljemålning
John Stenborg oljemålning
John Stenborg oljemålning
John Stenborg oljemålning
John Stenborg oljemålning
John Stenborg oljemålning

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STENBORG, John (född 1957): "Fyra och två", signerad Stenborg, olja på duk, 63x69 cm

291026

2015-02-06