Per-Åke Persson fotografi
2015-02-06
291044
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PERSSON, Per-Åke (född 1950): "NY Morning", New York, fotografi, c-print, signerad och daterad a tergo Per-Åke Persson 2012, numrerad a tergo 2/5, 59x79 cm