Ulf Trotzig oljemålning

Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning
Ulf Trotzig oljemålning

Klubbat för:

17 500 SEK

Utropspris

15 000 SEK

ULF TROTZIG (född 1925): "Skugga", signerad Trotzig, olja på duk, 81x74 cm

291065

2015-02-20