Pierre Eugène Lacoste 8 teckningar

Klubbat för:

2 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

LACOSTE, Pierre Eugène (1818-1908): 8 teckningar, delvis signerade E. Lacoste, delvis daterade 1838-1866, tusch, lavering, akvarell, 21,5x32 cm och mindre, oramade, medföljer 4 teckningar och 1 etsning

Zustandsbeschreibung

291077

2015-02-08