Plåtbricka

Plåtbricka
Plåtbricka
Plåtbricka
Plåtbricka
Plåtbricka
Plåtbricka
Plåtbricka
Plåtbricka

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BRICKA, bemålad plåt, 1800-tal, 76x55 cm

färgbortfall, krackeleringar

291083

2015-02-07