Richard Årlin Hasse Lindroth
Klubbat för:
650 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ETSNINGAR 2 st: RICHARD ÅRLIN (född 1945): "Melencolia", signerad och daterad Richard Årlin -77, 76/125, 39x31 cm, HASSE LINDROTH, (född 1938): "Årstabron II gam", signerad och daterad -95, 145/150, 37x31 cm
Gulnader
291097
2015-02-07