Lennart Jarstad
2015-02-07
291107
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
LENNART JARSTAD (född 1911): Stilleben, signerad Jarstad och daterad -48, olja på duk, 60x73 cm
Smärre dukskador