Lennart Jarstad

Lennart Jarstad
Lennart Jarstad
Lennart Jarstad
Lennart Jarstad
Lennart Jarstad
Lennart Jarstad

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LENNART JARSTAD (född 1911): Stilleben, signerad Jarstad och daterad -48, olja på duk, 60x73 cm

Smärre dukskador

291107

2015-02-07