Olle Kåks

Olle Kåks
Olle Kåks

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OLLE KÅKS (född 1941): Komposition, signerad Kåks, 38/80, färglitografi, 70X50 cm

291117

2015-02-07