Lars Melander

Lars Melander
Lars Melander

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LARS MELANDER Lars (född 1939): "Solblomma", signerad och daterad Lars Melander 1991, ea, färglitografi, bildmått ca 61x66 cm rammått 86x88 cm

291118

2015-02-07