Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
LARS MELANDER Lars (född 1939): "Solblomma", signerad och daterad Lars Melander 1991, ea, färglitografi, bildmått ca 61x66 cm rammått 86x88 cm
291118
2015-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här