Jenny Nyström akvarell
Closed
2015-02-07
291127
| Sold for | 3 200 SEK |
| Estimate | 4 000 SEK |
NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Flicka i skjul, monogramsignerad JN, akvarell, ca 25,5x14 cm