Jenny Nyström akvarell

Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell
Jenny Nyström akvarell

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

NYSTRÖM, Jenny (1854-1946): Flicka i skjul, monogramsignerad JN, akvarell, ca 25,5x14 cm

291127

2015-02-07