Ulysse Nardin herrfickur

Ulysse Nardin herrfickur
Ulysse Nardin herrfickur
Ulysse Nardin herrfickur
Ulysse Nardin herrfickur
Ulysse Nardin herrfickur
Ulysse Nardin herrfickur

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FICKUR, silver, 1900-talets första hälft, Ulysse Nardin, emaljtavla med arabiska siffror, breguetspiral, svanhals, verk nr: 67189, boett nr: 318769, diameter 51 mm

Slitage

291141

2015-02-07