Väggpendyl gustaviansk stil
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, 1800-tal, gustaviansk stil, urtavla märkt A Lindberg Stockholm (August Lindberg född 1855), förgylld, 87x44 cm, nyckel och pendel medföljer
Lös dekordel medföljer, skadat spegelglas, urtavla med sprickor
291148
2015-02-07