Koppar med fat Kina

Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina
Koppar med fat Kina

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KOPPAR med FAT, 2 st, porslin, Kina, 17/1800-tal, dekor i famille rose, höjd på kopp ca 4 cm, fatets diameter ca 12 cm

Slitage, nagg samt spricka i en kopp

291151

2015-02-07