Certina herrarmbandsur

Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur
Certina herrarmbandsur

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CERTINA, armbandsur, 1970-tal, Argonaut samt DS-2, automatiskt urverk samt manuell, plexiglas, datum, stålboetter, diameter 36-37 mm

Glas med repor, ej originalarmband, slitage

291175

2015-02-07