Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
2 500 SEK
MARIANNE TIMANDER KORTH (född 1939): Torso, signerad och daterad M Timander Korth 1981, collage/blandteknik, ca 69x51 cm
291177
2015-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här