Marianne Timander Korth

Marianne Timander Korth
Marianne Timander Korth

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MARIANNE TIMANDER KORTH (född 1939): Torso, signerad och daterad M Timander Korth 1981, collage/blandteknik, ca 69x51 cm

291177

2015-02-07