Tissot herrarmbandsur

Tissot herrarmbandsur
Tissot herrarmbandsur
Tissot herrarmbandsur
Tissot herrarmbandsur
Tissot herrarmbandsur
Tissot herrarmbandsur

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TISSOT, armbandsur, 1970-tal, stålboetter, automatiska urverk, datum, plexiglas, Seastar Seven resp Seastar, diameter 34-37 mm

Armband ej original, repor och slitage

291178

2015-02-07