Kupa Emile Gallé
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KUPA, Emile Gallé, Frankrike, överfång i violett och blått, etsad dekor av tistelblommor mot gul fond, signerad Gallé, höjd med sockel 11, innerdiameter 19 cm
Smärre repor på kupans mitt
291187
2015-02-07