Jockum Nordström litografi
2015-02-07
291202
| Klubbat belopp | 4 000 SEK |
| Utropspris | 5 000 SEK |
NORDSTRÖM, Jockum (född 1963): "Jag följer foten", signerad och numrerad Jockum, 250, litografi, 60x85 cm