Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STEEN Jan (hans art, 1800-tal): 1 par, kulspel och bågskytte, bär signatur, ca 15x25 cm
Torrsprickor, smärre ytskador
291205
2015-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här