Målning samtida

Målning samtida
Målning samtida
Målning samtida
Målning samtida
Målning samtida
Målning samtida

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida): Komposition, signerad Ziger, akryl på duk, 69x59 cm

Färbortfall, skador

291212

2015-02-08