Saltkar i silver

Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver
Saltkar i silver

Klubbat för:

750 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SALTKAR, 3 st, silver, Birmingham 1890-tal, med blå glasinsatser, rokokostil, längd 6 cm , vikt ca 97 g

Bucklor

291218

2015-02-07