Salladjärer i silver Folcker

Salladjärer i silver Folcker
Salladjärer i silver Folcker
Salladjärer i silver Folcker
Salladjärer i silver Folcker
Salladjärer i silver Folcker
Salladjärer i silver Folcker
Salladjärer i silver Folcker
Salladjärer i silver Folcker

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALLADJÄRER, 1 par, silver, Gustaf Theodor Folcker, Stockholm 1853, på fötter, i form av snäckor, invändig förgyllning, längd 29 cm, vikt ca 614 g

Smärre bristningar och bucklor

291223

2015-02-07