Samtida konstnär
2015-02-07
291226
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
PALOTAI, Gabor (Ungern, född 1956): Klippfigur, signerad och numrerad 24/200, litografi/collage, 49x32 cm