Dosa silver Grönwall

Dosa silver Grönwall
Dosa silver Grönwall
Dosa silver Grönwall
Dosa silver Grönwall
Dosa silver Grönwall
Dosa silver Grönwall
Dosa silver Grönwall
Dosa silver Grönwall

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSA, silver, stämplad Johan Petter Grönwall, Stockholm 1834, dekor av akantus, spår av invändig förgyllning, diameter 7,5 cm, vikt ca 133 g

291227

2015-02-07