Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), Fredsduva, ur fredsmappen, signerad och daterad i stenen 28.12.61, litografi, ej numrerad60 x 75,5 cm inklusive ram.
Ej examinerad ur ram.
291232
2015-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här