Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973), Fredsduva, ut fredsmappen, signerad och daterad i stenen 10 mai 1962, ej numrerad, litografi, 58,5 x 78 inklusive ram.
Ej examinerad ur ram.
291236
2015-03-03
Gör en kostnadsfri värdering här