Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), Fredsduva, ut fredsmappen, signerad och daterad i stenen 10 mai 1962, ej numrerad, litografi, 58,5 x 78 inklusive ram.

Ej examinerad ur ram.

291236

2015-03-03