Oscar Törnå oljemålning
Klubbat för:
5 000 SEK
Arviointi
6 000 SEK
Kuvaus
TÖRNÅ, Oscar (1842-1894): Motiv av bygata, signerad och daterad Oscar Törnå 1879, olja på kopparplåt, ca 22x18 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall i nedre marginal
291242
Päivämäärä:
2015-02-07