Oscar Törnå oljemålning

Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning
Oscar Törnå oljemålning

Klubbat för:

5 000 SEK

Arviointi

6 000 SEK

Kuvaus

TÖRNÅ, Oscar (1842-1894): Motiv av bygata, signerad och daterad Oscar Törnå 1879, olja på kopparplåt, ca 22x18 cm

Kuntoraportti

Färgbortfall i nedre marginal

291242

Päivämäärä:

2015-02-07