Spelbord 1800-talets andra hälft
Klubbat för:
400 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
SPELBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, svaravde ben, inredning med grön filt, medföljande marker, höjd ca 77, 88x43 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, fanérskador
291245
Päivämäärä:
2015-02-07