Spelbord 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SPELBORD, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, svaravde ben, inredning med grön filt, medföljande marker, höjd ca 77, 88x43 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, fanérskador

291245

Päivämäärä:

2015-02-07