Kopp med fat figurin cremekoppar i keramik

Klubbat för:

1 300 SEK

1 500 SEK

KOPP med fat, meissenliknade märke, FIGURIN, Marieberg, märkt MB, i form av musikant, vitglaserat porslin, CREMEKOPPAR med lock, 1 par, glaserat lergods, höjd 8-12 cm

Figurinen med lagningar samt cremekopparna med skador

291247

2015-02-07