Golvur rokoko

Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko
Golvur rokoko

Klubbat för:

31 000 SEK

4 000 SEK

GOLVUR, 1700-tal, rokokostil, skuren dekor, grönmålat med polykrom dekor av landskap med hus, raocailler och blomsterslingor, delvis förgylld, höjd ca

Renoverat, huven med spricka, senare fotavslut, enstaka färgbortfall, nyckel saknas, pendel och lod finns. Inköpskvitto finns att avhämta vid Utlämningen.

291254

2015-02-07