Mosse Stoopendaal, Störd beckasinjakt

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

STOOPENDAAL, Mosse (1901-1948): Störd beckasinjakt, signerad och daterad Mosse Stoopendaal 1934, olja på duk, 69 x 56 cm.

291256

2015-02-07