Dmitri A. Benckendorff, akvarell
2015-02-07
291260
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BENCKENDORFF, Dmitri Alexandrovich (Ryssland, 1845-1919), tillskriven: "Man med paraply", signerad, akvarell på papper, 41x25 cm