Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGPENDYL, jugendfodral med äldre urverk samt tavla, sannolikt Holland, bemålad urtavla med bronserade dekorelement, fodral i ek, ett lod finns, höjd ca 128 cm

Slitage, glas med spricka, skador, saknar delar (lod, pendel)

291261

2015-02-08