Väggpendyl
Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VÄGGPENDYL, jugendfodral med äldre urverk samt tavla, sannolikt Holland, bemålad urtavla med bronserade dekorelement, fodral i ek, ett lod finns, höjd ca 128 cm
Slitage, glas med spricka, skador, saknar delar (lod, pendel)
291261
2015-02-08