Serier Musse piggs julböcker 1930-tal

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JULBÖCKER/TIDNINGAR, 3 st. Musse Piggs julbok, 1936 "På Piratjakt", 1938 "Alla tiders match" samt 1939 "Den vilda Jakten"

Delvis med fuktskador, diverse skador

291274

2015-02-11