Lena Pettersson

Lena Pettersson
Lena Pettersson
Lena Pettersson
Lena Pettersson
Lena Pettersson
Lena Pettersson
Lena Pettersson
Lena Pettersson
Lena Pettersson
Lena Pettersson
Lena Pettersson
Lena Pettersson
Lena Pettersson
Lena Pettersson

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LENA PETTERSSON (född 1950): (7) Kompositioner, signerade och numrerade, litografi och etsning, varierande mått

291292

2015-02-08