Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
TEKANNA, TALLRIK, KOPP, med fat, DOSOR, 3 st, SKÅL, porslin, Kina, delvis 1700-tal, dekor i famille rosefärger,
Kannan med flertal lagningar, sprickor, nagg, lagningar
291297
2015-02-07
Gör en kostnadsfri värdering här